1, oktober 2020

Bas van Leeuwen benoemd tot adjunct-directeur

Vanaf 1 oktober 2020 is Bas van Leeuwen benoemd tot adjunct-directeur bij Svašek Hydraulics. Als adjunct-directeur zal Bas de dagelijkse leiding van het bedrijf overnemen van Bram Bliek, om met nieuw elan de experts van Svašek op hoog niveau in te blijven zetten voor uitdagende projecten.

Bas is in 2008, na een cum laude afronding van zijn studie Civil Engineering and Management aan de Universiteit Twente, bij Svašek Hydraulics in dienst getreden. In de afgelopen 12 jaar heeft hij zich breed ontwikkeld binnen de organisatie door leiding te geven aan projecten op het gebied van rivierkunde, kust- en estuariamorfologie en forecasting. Die kennis en ervaring zal hij aan wenden binnen zijn nieuwe functie.

Bas van Leeuwen

Adjunct-directeur

MEER INFORMATIE OVER SVAŠEK OF ONZE EXPERTISES?

Neem dan contact met ons op of maak een afspraak.

NEEM CONTACT OP