26, mei 2020

Zandige golfbreker: een innovatieve en natuurlijke oplossing voor havens

De oprichter van Svašek, Honzo Svašek, was ook een van de opstellers van het concept ‘Building with Nature’. Vandaar dat ‘Bouwen met de natuur’ al het motto van Svašek was, ver voordat dit algemeen werd toegepast in de kust- en rivierwaterbouwkunde en deel uitmaakt van ons DNA. De zandige golfbreker bij Lekki, Nigeria, is een voorbeeld van hoe ‘Building with Nature’ kan worden toegepast bij het ontwerp van een haven.

We zijn verheugd u te kunnen informeren dat het artikel van CDR International en Svasek Hydraulics, getitled “Sandbar Breakwater: An Innovative Nature-Based Port Solution” is gepubliceerd in “Water” als onderdeel van het “Special Issue Nature-Based Solutions for Coastal Engineering and Management”.

© Foto CDR International.

Meer weten?

Neem dan contact op met Ype Attema.

Ype Attema

Lead kustmorfologie

MEER INFORMATIE OVER SVAŠEK OF ONZE EXPERTISES?

Neem dan contact met ons op of maak een afspraak.

NEEM CONTACT OP