Svašek Hydraulics betrokken als Owners Engineer bij Belgisch energie-eiland

Svašek Hydraulics is trots om haar diensten voort te zetten voor de energietransitie en de ontwikkeling van 's werelds eerste energie-eiland, het Prinses Elisabeth Eiland in het Belgische deel van de Noordzee.

Na het ontwikkelen van het ontwerpconcept voor het energie-eiland, het voorbereiden van het referentieontwerp en de aanbestedingsdocumentatie, zijn we trots om betrokken te blijven bij de ontwikkeling van 's werelds eerste energie-eiland ter ondersteuning van Elia! Samen met IMDC, CDR - Coasts Deltas Rivers en TRACTEBEL zijn we geselecteerd als Owners Engineer. In onze rol als Owners Engineer zullen we technisch advies en ondersteuning bieden aan Elia tijdens de ontwerp- en uitvoeringsfase door het beoordelen van het ontwerpwerk door TM Edison (een Joint Venture van Jan De Nul Group en DEME Group), onafhankelijke berekeningen uitvoeren en ondersteuning bieden tijdens de fabricage en constructie van het eiland.

Wil je meer weten over dit allereerste kunstmatige eiland?