Verdediging promotieonderzoek Max Radermacher

Vrijdag 15 juni heeft Max Radermacher, medewerker van Svašek Hydraulics, zijn promotieonderzoek succesvol verdedigd en daarmee zijn doctoraat behaald.

In het kader van zijn onderzoek 'Impact of sand nourishments on hydrodynamics and swimmer safety' heeft Max de zwemveiligheid rond de Zandmotor nauwkeurig in kaart gebracht. Grote zandopspuitingen aan de kust, zoals de Zandmotor, hebben effect op stroming, golven en zwemveiligheid. Max bracht deze effecten voor het eerst in kaart, zodat waar nodig gerichte maatregelen, zoals extra strandwachten, kunnen worden genomen. Met behulp van het onderzoek kunnen zwemveiligheids aspecten bij toekomstige zandopspuitingen reeds in de ontwerpfase goed worden afgewogen.

Een uitgebreid persbericht van de TU Delft is hier te vinden.

Foto: Rijkswaterstaat/Jurriaan Brobbel