Start werkzaamheden Jachthaven Cadzand-Bad

De zwakke schakel Cadzand-Bad wordt versterkt door de aanleg van een jachthaven. De aanleg van deze jachthaven is recent begonnen. Svašek Hydraulics was betrokken bij het ontwerp- en optimalisatieproces van de haven. Namens het waterschap Scheldestromen was Svašek verantwoordelijk voor de kwaliteitsborging gedurende de 'design and construct' fase van het project.

Svašek Hydraulics heeft de ontwerprapporten voor de kustverdediging geschreven en heeft daarvoor diverse numerieke modellen toegepast. De ontwerp golfcondities zijn bepaald met het model SWAN. De golfdoordringing in de haven is gemodelleerd met HARES. FINEL is gebruikt voor de voorspelling van de morfologische ontwikkeling voor verschillende ontwerpen van de jachthaven en om de veiligheid van zwemmers te analyseren. Bekijk het projectblad for meer informatie.

View real time webcam of construction works.