Jachthaven Cadzand-Bad nadert zijn voltooing

De zwakke schakel Cadzand-Bad wordt versterkt door de aanleg van een jachthaven. De bouw van deze jachthaven is in 2015 begonnen en de voltooiing is gepland voor oktober 2016. Op dit moment worden de palen voor de drijvende steigers in de grond geslagen.

Svašek Hydraulics is betrokken geweest bij het ontwerp en optimalisatieproces van de jachthaven. Namens de Waterschap Scheldestromen was Svašek verantwoordelijk voor de kwaliteitsborging tijdens de ontwerp- en constructiefase van het project.

Svašek Hydraulics heeft de ontwerprapporten van de zeewering geschreven en heeft verschillende numerieke golfmodellen toegepast. Voor het ontwerp zijn  gedetailleerde golfcondities afgeleid met behulp van SWAN. De golfdoordringing de haven in is gesimuleerd met HARES. FINEL is toegepast om de morfologische ontwikkeling voor de verschillende layouts van de jachthaven te voorspellen en om de veiligheid voor zwemmers te beoordelen.

Bekijk ons ​​projectblad voor meer informatie.